Mardom
MENU

Listwy oświetleniowe Mardom Decor

Kwintesencją aranżacji każdego wnętrza jest jego oświetlenie. Odpowiednio rozmieszczone i estetycznie zamaskowane źródła światła nie tylko podnoszą funkcjonalność pomieszczeń, ale też pozwalają na uzyskanie nieprzeciętnych efektów wizualnych. Jednym z rozwiązań cieszących się obecnie coraz większą popularnością w tym zakresie są innowacyjne, sufitowe listwy oświetleniowe — subtelne, bardzo eleganckie oraz w pełni wykorzystujące możliwości iluminacyjne, jakie daje technologia LED.

 

 

Sufitowe listwy oświetleniowe — najlepsze rozwiązanie do każdego wnętrza

 

Choć są najczęściej kojarzone z aranżacjami utrzymanymi w nowoczesnym, często industrialnym stylu, to sprawdzają się równie dobrze w pomieszczeniach o klasycznym charakterze, z elementami retro lub sielskimi. Wszystko za sprawą tego, że listwy te dostępne są w różnych kształtach. Klienci mają więc do dyspozycji nie tylko profile absolutnie minimalistyczne, ale też te o budowie bogatej w detale, dającej wrażenie wielowarstwowości. Wykonane z trwałego tworzywa bardzo dobrze rozpraszają światło wydzielane przez diody LED, których umiejscowienie w listwie nie sprawia większego problemu ze względu na fabrycznie uwzględnione przestrzenie na taśmy z diodami. Co więcej, część z dostępnych w ofercie Mardom sztukaterii sufitowych wyprodukowana została w technologii LightGuard eliminującej nieestetyczne, punktowe przebijanie iluminacji przez sztukaterię.

 

 

Czy to dobra inwestycja?

 

Zdecydowanie tak, ponieważ sufitowe listwy oświetleniowe posiadają liczne atuty. Umożliwiają stworzenie w pomieszczeniu nastrojowej atmosfery po zmierzchu, zaś w ciągu dnia po prostu pięknie się prezentują, budując estetyczny łącznik pomiędzy ścianą i sufitem, a także stanowiąc płynne przejście pomiędzy płaszczyznami, co optycznie powiększa wnętrze. Proste w montażu, dostępne w białym kolorze lub przygotowane do pomalowania, a także odporne na działanie ciepła oraz promieniowania UV – wybrane do Państwa wnętrz będą przez długie lata pięknie się prezentowały i spełniały swoją rolę.

 


SPRAWDŹ WSZYSTKIE WZORY LISTEW OŚWIETLENIOWYCH MARDOM DECOR -> KLIKNIJ