Mardom
MENU

Layred Herringone – jodełka angielska idealna do szybkiego remontu

Innowacyjność, bogate wzornictwo oraz łatwa instalacja w każdym pomieszczeniu. Nowa linia z kolekcji Layred Herringone to absolutny must have nowoczesnych aranżacji. Nie każdy o niej słyszał, dlatego w tym artykule uchylimy nieco rąbka tajemnicy!

 

 

Rewolucja w podłodze


Kolekcja LayRed Herringone to zbiór najmodniejszych wzorów podłogi o szczegółowych detalach, które szczególnie przypadną do gustu miłośnikom natury. Kolory inspirowane przyrodą to bogactwo jasnych, stonowanych odcieni, ale także motywów ciemnych oraz szarych, które idealnie dopełniają surowe wnętrza. Całość dopełnia jodełka angielska, czyli ułożenie, które tworzy ciekawy wzór i miły dla oka efekt kontrastu. Płytki są również przyjemne w dotyku, a każdy panel ma fakturę, która doskonale łączy się ze wzorem w jodełkę, zręcznie wydobywając głębię wszystkich słojów i sęków.

 

Tak stworzona podłoga będzie cechować się właściwościami wodoodpornymi i pochłaniającymi hałas. Oznacza to odporność na zmianę struktury pod wpływem wilgotności, wahań temperatury lub promieni słonecznych. Dzięki temu kolekcja LayRed Herringone doskonale odnajduje się w kuchni, łazience i wszystkich innych domowych wnętrzach narażonych na trudne warunki. Ponadto specjalna, antystatyczna warstwa paneli skutecznie odpycha kurz, więc nie będziemy musieli korzystać z detergentów — wystarczy lekko zwilżona szmatka w celu usunięcia poważniejszych zabrudzeń.

 

Bezproblemowa instalacja


Remont nie musi się już wiązać z masą przygotowań podłogi i sporym nakładem pracy. Stosując panele Layred Herringone, nie jest konieczne zrywanie parkietu w celu jego wyrównania, gdyż 6 mm grubość płytek pozwala na nałożenie ich nawet na nierównej powierzchni. Oznacza to prosty sposób na wypełnienie wszystkich uchybień, szczelin i luk w naszej posadzce, dzięki czemu uzyskamy całkowicie nową podłogę. Dotychczas powszechne było stosowanie dwóch klepek - obecnie dzięki systemowi zatrzaskowemu możemy ułożyć panele w jodełkę przy zastosowaniu jedynie pojedynczej klepki. A to wszystko bez użycia podkładu czy jakichkolwiek klipsów lub gwoździ.