Mardom
MENU

Kiedy wybrać panele winylowe?

Poszukując materiałów wykończeniowych na podłogi warto zainwestować w produkty premium, na przykład w wysokiej jakości panele winylowe. Choć ich cena jest nieco wyższa, będą to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze - podłoga wykonana z wysokiej jakości materiałów nie tylko pięknie się zaprezentuje i przez wiele lat zachowa swój pierwotny wygląd. Będzie też bezpieczna, cicha i przyjemna w dotyku, a jej utrzymanie w czystości nie sprawi żadnych problemów.

 

Z czego wykonać podłogę w nowej lub remontowanej przestrzeni?

Panele winylowe to opcja, z której warto skorzystać zarówno w przypadku, kiedy wykańczamy nowe przestrzenie, jak i podczas remontu. Niektóre z dostępnych na rynku kolekcji zostały zaprojektowane tak, aby można było je położyć na istniejącej już posadzce - nawet jeżeli posiada ona nierówności, bez konieczności przeprowadzania kłopotliwego, czasochłonnego zrywania takiej nawierzchni. To spore odciążenie, również finansowe, a dzięki różnorodności dostępnych wzorów i kolorów, uzyskane efekty wizualne z pewnością usatysfakcjonują użytkowników.

 

Kiedy zdecydować się na panele z winylu?

Zasadniczo, wybór tego rozwiązania nie jest w żaden sposób ograniczony przeznaczeniem przestrzeni. Panele winylowe są świetną alternatywą dla płytek - zimnych i twardych, dlatego sprawdzą się zarówno w łazience, kuchni, pokoju dziennym jak i sypialni. Przyjemne w dotyku i elastyczne, zapewniają komfort użytkowania, ponieważ odciążają stawy. Są również chętnie wybierane jako materiał na podłogi w obiektach komercyjnych, przede wszystkim ze względu na swoją funkcjonalność i różnorodność.

 

Sprawdzone produkty od sprawdzonego sprzedawcy

Wybierając panele winylowe warto skorzystać z oferty wiodącego na rynku dystrybutora i producenta. Dlaczego? To pewność, że otrzymamy produkt pełnowartościowy, wykonany z najlepszych surowców, o bardzo dobrych parametrach technicznych. Ponadto, w katalogach renomowanego dystrybutora i producenta znajdziemy szeroki wachlarz dostępnych wariantów, zróżnicowanych zarówno pod względem właściwości użytkowych, jak i wizualnych, co z pewnością ułatwi wybór produktu najodpowiedniejszego pod względem koloru, wzoru i tekstury. Panele winylowe Moduleo to najlepszy wybór na lata.