Mardom
MENU

Kiedy warto wybrać panele laminowane?

 

Wykańczając domowe wnętrze, docieramy w końcu do podłogi. Zależy nam na jej jak najszybszym ułożeniu i jak najlepszych efektach, ponieważ jak najprędzej chcemy cieszyć się nowym pomieszczeniem. W tym wypadku warto wybrać panele laminowane, ponieważ to właśnie one wyróżniają się nowoczesnym systemem łączenia i bogatym wzornictwie do wyboru - a to nie koniec zalet!

 

Efektowne mieszkanie

 

Hydro24 Dąb Popielaty 88236

 

Dzięki niezwykłej różnorodności paneli laminowanych bez problemu możemy stworzyć taką aranżację, o jakiej zawsze marzyliśmy. Pozwala nam na to ich budowa, która zbudowana jest z kilku warstw - korpus stanowi płyta ze sprasowanych włókien drzewnych, z kolei część wierzchnia to tłoczony papier laminowany. Materiał ten w żaden sposób nie ogranicza
producentów w nanoszeniu wzorów doskonale imitujących naturalne materiały. Do najpopularniejszych z nich zaliczamy kamień oraz drewno, które pasują do wielu styli mieszkaniowych. Możemy również układać je prostopadle pod kątem 45°, co szczególnie docenią miłośnicy jodełki angielskiej. Panele laminowane Premium Floor posiadają naturalne wzornictwo, doskonale naśladując linie oraz słoje naturalnego drewna.

 

Właściwości

 

Ampio Dąb Płonący - 88195

 

Ponadto panele laminowane często wzbogaca się o dodatkowe właściwości, do których zaliczamy systemy antystatyczne, antybakteryjne, antyalergiczne oraz wyciszające. Ten ostatni parametr docenią większe rodziny z małymi dziećmi czy ze zwierzętami domowymi. A skoro mowa o właściwościach, to warto też wspomnieć, że na rynku bez problemu znajdziemy wersje o wysokim poziomie odporności na wilgoć, dzięki któremu sprawdzą się we wnętrzach o znacznym poziomie wilgotności powietrza. Poszukując ich, zwróćmy uwagę na kolekcję Premium Floor, której poszczególne modele wyróżniają się pięknym designem oraz najwyższymi parametrami technicznymi. A to gwarantuje najlepsze wrażenia wizualne i bezpieczeństwo podłogi na lata.

 

Instalacja

 

Podłogi z paneli laminowanych są bardzo proste w montażu. Zastosowano w nich metodę instalacji na “klik”, więc nie będziemy musieli skorzystać ze specjalistycznego kleju czy pomocy fachowca. Warunkiem jest jedynie wypoziomowana i nieuszkodzona nawierzchnia znajdująca się pod podłogą. Teraz już wiesz o nich wszystko, więc zachęcamy do zastosowania ich w swoim domu!