Mardom
MENU

Dlaczego panele winylowe LayRed to najlepsze rozwiązanie podczas remontu?

Każdy, kto choć raz przeżył w swoim życiu remont, wie, że należy przygotować się na różne, niespodziewane trudności. Jeśli jednak chcesz postawić na produkt, który rozwiąże wiele problemów i usprawni skomplikowane remontowe procesy, panele winylowe Moduleo z kolekcji LayRed będą idealnym wyborem. Renowacja podłogi bez jej zrywania? Szybki i czysty montaż? Pełna kompatybilność z ogrzewaniem podłogowym? Tak, to możliwe! Z panelami winylowymi LayRed to bardzo proste. Przedstawiamy 5 powodów, które uświadomią Ci jak ważny w procesie remontu jest wybór odpowiedniej podłogi. Panele winylowe LayRed nie tylko będą cieszyć Twoje oko przez wiele lat, ale również sprawią, że sam remont i późniejsze użytkowanie okażą się czystą przyjemnością!
 

 

Powód 1: Odnowisz wnętrze bez konieczności zrywania starej podłogi.

Podczas renowacji podłogi możesz zaoszczędzić sobie niewiarygodną ilość czasu i kurzu, jeśli istniejąca podłoga może po prostu pozostać na swoim miejscu. Renowacja starej podłogi bez konieczności zrywania jest bez wątpienia cichym marzeniem wielu remontujących. Cóż, Moduleo LayRed sprawia, że marzenia się spełniają! Wystarczy umieścić nową podłogę winylową LayRed na starej posadzce. Proste, prawda?
 

Powód 2: Brak konieczności poziomowania powierzchni.

Teraz, gdy wiesz, że możesz zachować starą podłogę, pewnie zastanawiasz się, czy powinieneś ją wyrównać? Dzięki Moduleo LayRed odpowiedź brzmi "nie"! Specjalna struktura desek sprawia, że wszelkie wybrzuszenia i wgłębienia nie będą widoczne na powierzchni. Panele posiadają zintegrowany podkład, który niweluje niewielkie nierówności i szczeliny w powierzchniach, takie jak np. połączenia płytek. Podkład ma charakterystyczny, czerwony kolor i nie ugnie się pod żadnym wyzwaniem!

 

Powód 3: Idealne do systemów ogrzewania i chłodzenia podłogowego.

Systemy ogrzewania i chłodzenia podłogowego w ostatnich latach zyskują na popularności. Ważne jest jednak, aby decydując się na nie, wybrać podłogę dostosowaną do tak specyficznych warunków. Materiały takie jak laminat, czy lite drewno są wrażliwe lub bardzo oporne na działanie temperatury. Panele winylowe Moduleo LayRed gwarantują niezmienność wymiarów przy wahaniach temperatury. Warstwa włókna szklanego stabilizuje rdzeń i nie powoduje pęcznienia panela. Można więc z powodzeniem stosować je na ogrzewaniu lub chłodzeniu podłogowym. W Moduleo piękny design idzie w parze z wyjątkową odpornością na trudne warunki otoczenia.

 

Powód 4: Ekspresowy i łatwy montaż.

Remont to wieloetapowy proces, który często generuje wiele problemów. Konstrukcja paneli winylowych LayRed pozwala na całkowite wyeliminowanie trudności montażowych. Podłoga posiada specjalnie zaprojektowanie zamki, które ułatwiają montaż „na Click”. Polega to na wpinaniu paneli jeden w drugi, co kilkukrotnie przyspiesza proces instalacji, w porównaniu do podłóg klejonych. Tak jak w przypadku wszystkich podłóg pływających, należy pamiętać jedynie o zachowaniu około 10 mm dylatacji na krawędziach pomieszczenia. Montaż nigdy nie był łatwiejszy.

 

Powód 5: Prostota użytkowania.

Idealna podłoga powinna być nie tylko piękna, funkcjonalna i łatwa w montażu, ale również komfortowa w codziennym użytkowaniu. Właśnie takie są panele winylowe Moduleo z kolekcji LayRed. Górna warstwa jest nie tylko wodoodporna, ale chroni również przed penetracją roztoczy brudu i kurzu. Ponadto podłoga winylowa jest odporna na zużycie, zarysowania i plamy. Krótko mówiąc: ci, którzy zdecydują się na podłogę winylową podczas remontu, cieszą się pięknym widokiem i łatwym użytkowaniem przez całe życie.

 

Już wiesz, że Moduleo LayRed pozwala na renowację podłogi bez zrywania starej i eliminuje dodatkowe niedogodności w trakcie remontu. Ale historia tej luksusowej podłogi winylowej nie kończy się na tym! Moduleo LayRed ma ponad 60 wzorów inspirowanych naturą. Urocza drewniana konstrukcja czy solidny kamienny wygląd? Ty decydujesz i wybierasz z pośród szerokiej dostępnej kolekcji wzorów.

 

ODKRYJ WSZYSTKIE WZORY PANELI WINYLOWYCH Z KOLEKCJI LAYRED -> KLIK