PANELE WINYLOWE

MODULEO

SZTUKATERIA

MARDOM DECOR

Szkolenie z technik dekoracyjnych OIKOS w salonie Maestro we Wrocławiu - 21/22 października 2015r.

« Przejdź do listy aktualności

W dniu 21 i 22 października 2015 r. we wrocławskim salonie farb i dekoracji MAESTRO odbyło się szkolenie z technik i efektów OIKOS.


Pierwszego dnia zaprezentowane zostały podstawowe wykończenia i materiały OIKOS, dostosowane do wiedzy i umiejętności początkujących wykonawców. Uczestnicy zapoznali się m.in. z efektami Kreos, Novalis Ferromicaceo, Ottocento, Encanto. Dużym zainteresowaniem cieszył się efekt Cemento, który został przedstawiony w różnych konfiguracjach kolorystycznych oraz w niestandardowych wykończeniach takich jak efekt deski szalunkowej czy imitacja betonu architektonicznego.


22 października odbył się dzień otwarty OIKOS. W drugim dniu przeprowadzone zostało również szkolenie dla zaawansowanych wykonawców OIKOS, którzy wzbogacili swoją wiedzę m.in. o efekty Ruggine, Corten, Marmorino, Raffaello Decor Stucco.


Wszystkich naszych klientów zainteresowanych organizacją warsztatów dla architektów i wykonawców w zakresie OIKOS, Mardom Decor oraz Balterio, zachęcamy do kontaktu ze swoim opiekunem regionalnym.ZAPYTAJ EKSPERTA

42 678 67 86
728 369 525
728 368 532