PANELE WINYLOWE

MODULEO

SZTUKATERIA

MARDOM DECOR

Szkolenie i impreza integractyjna Balterio dla naszych strategicznych klientów - 12-13 lutego 2016 r., hotel Magellan w Bronisławowie

« Przejdź do listy aktualności

W dniu 12 lutego 2016 r. mieliśmy ogromną przyjemność gościć naszych strategicznych klientów w hotelu Magellan w Bronisławowie na szkoleniu Balterio, połączonym z imprezą integracyjną.

Podczas warsztatów Dyrektor Generalny Balterio - pan Stefaan Debuschere, Manager na Europę Wschodnią, Afrykę i Azję - pan Emmanuel Petre oraz Przedstawiciel Balterio na Polskę - pani Anna Wopanowicka, zaprezentowali uczestnikom nowości produktowe, które zostaną wprowadzone do sprzedaży w 2016 r. - m.in. nową kolekcję Pure Wood oraz zmiany w ramach kolekcji Traffic. Przedstawiono także plany i kierunki rozwoju marki na najbliższy rok.

Wieczorem, goście wzięli udział w uroczystej kolacji oraz imprezie integracyjnej. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się przygotowana dla uczestników strefa kasyna, w której goście mieli okazję gry m.in. w ruletkę czy Black Jacka. Imprezę umilał gościom profesjonalny DJ, a zabawa trwała do białego rana.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, doskonałą zabawę oraz wspólnie spędzony czas. Możliwość osobistych spotkań z Państwem jest dla nas najlepszą okazją do budowania relacji i poznawania Państwa potrzeb, którym będziemy starali się sprostać.

Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń!

ZAPYTAJ EKSPERTA

42 678 67 86
728 369 525
728 368 532