PANELE WINYLOWE

MODULEO

SZTUKATERIA

MARDOM DECOR

WSPÓŁPRACA

W związku z dynamicznym rozwojem firmy jesteśmy otwarci na nawiązywanie relacji biznesowych z Partnerami Biznesowymi, Architektami, Projektantami Wnętrz oraz innymi podmiotami, dla których jakość świadczonych usług i zadowolenie Klientów stanowią nadrzędny cel działalności. Dla każdego z naszych Partnerów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę współpracy, obejmującą obustronne korzyści. Od Kontrahentów oczekujemy najwyższego profesjonalizmu oraz ciągłego dążenia do rozwoju. Liczymy na współpracę pełną sukcesów!

Zaufało nam już ponad 600 sklepów w całej Polsce, ale nie poprzestajemy na tej liczbie. Prowadzimy intensywną ekspansję w kraju i za granicą, poszerzając sieć dystrybucji naszych produktów. Właśnie dlatego, pragniemy zaprosić do współpracy sklepy stacjonarne i internetowowe, które dzięki połączeniu sił chciałyby odnosić wymierne korzyści biznesowe oraz cieszyć się satysfakcją swoich Klientów.

 

Naszym Partnerom gwarantujemy:

  • Dostarczenie produktów najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych producentów artykułów wykończenia wnętrz
  • Wsparcie ze strony Regionalnych Przedstawicieli Handlowych
  • Obsługę ze strony wykwalifikowanego i skutecznego personelu działu obsługi Klienta
  • Dostarczenie materiałów reklamowych m.in. katalogów, ulotek, standów

Projektanci wnętrz i Architekci to szczególna grupa naszych Kontrahentów. Choć to nie oni dokonują ostatecznego wyboru, często moderują go i mają wielki wpływ na całość zastosowanych rozwiązań. To dla nas bardzo ważna grupa Partnerów, dlatego zawsze staramy się przygotować dla nich jak najbardziej kompleksową ofertę.

Architekci i Designerzy mogą spodziewać się w naszych oddziałach wszystkiego, co najlepsze. Od tego zależy komfort ich pracy i sukces finalnej realizacji - doskonale to rozumiemy.


Mogą Państwo na nas liczyć.

Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą, który zapewni Państwu kompleksowe doradztwo i obsługę w zakresie oferowanych produktów.


Katarzyna Otrembska tel. 606 562 370
katarzyna.otrembska@mardom-sp.pl


ZAPYTAJ EKSPERTA

42 678 67 86
728 369 525
728 368 532