x zamknij

popup_4.jpg

PANELE LAMINOWANE

BALTERIO

SZTUKATERIA

MARDOM DECOR

KONTAKT

MARDOM Sp. z o.o.
91-231 Łódź
ul. Ratajska 11a

 

BIURO OBSŁUGI KLIENTÓW


pn-pt
(9 - 17) sob. (10 - 14)


Tel.  42 678 67 86

Fax. 42 678 67 87, 672 10 80

Kom. 728 369 525

         728 368 532

mardom@mardom-sp.pl 


PODŁOGI BALTERIO I MODULEO - ZAMÓWIENIA

panele@mardom-sp.pl


SZTUKATERIA MARDOM DECOR - ZAMÓWIENIA

mardomdecor@mardom-sp.pl

 

FARBY I TYNKI DEKORACYJNE OIKOS - ZAMÓWIENIA

 oikos@mardom-sp.pl


MARKETING

Anna Zielak

anna.zielak@mardom-sp.pl

Kom. 666 026 564


REKLAMA, PROMOCJA, PR

Justyna Gibka

justyna.gibka@mardom-sp.pl

Kom. 664 060 805


REKLAMACJE PRODUKTÓW

Agnieszka Żukowicz

salon@mardom-sp.pl

Kom. 666 026 564


REKLAMACJE W TRANSPORCIE

Joanna Plesińska

mardom@mardom-sp.pl

Kom. 728 369 525


EXPORT DEPARTMENT

Magdalena Kowalska

m.kowalska@mardom-sp.pl

Kom. 600 134 772

 

 

BALTERIO / MODULEO / PREMIUM FLOOR - DORADCY KLIENTÓW

Adam Habisiak - Product Manager  tel.  882 079 223
adam.habisiak@mardom-sp.pl

Bartosz Wanowski - Product Manager  tel.  664 060 802
b.wanowski@mardom-sp.pl

Sławomir Kulesza - Product Manager  tel.  691 712 477
slawek.kulesza@mardom-sp.pl

Andrzej Kukułka - Product Manager tel. 608 060 101
a.kukulka@mardom-sp.pl


MARDOM DECOR  - DORADCY KLIENTÓW

Adam Habisiak - Product Manager  tel.  882 079 223
adam.habisiak@mardom-sp.pl

Bartosz Wanowski - Product Manager  tel.  664 060 802
b.wanowski@mardom-sp.pl

Sławomir Kulesza - Product Manager  tel.  691 712 477
slawek.kulesza@mardom-sp.pl

Marcin Dworecki - Product Manager tel. 664 060 806
marcin.dworecki@mardom-sp.pl

Andrzej Kukułka - Product Manager tel. 608 060 101
a.kukulka@mardom-sp.pl

 

OIKOS - DORADCY KLIENTÓW

Marcin Dworecki - Product Manager  tel. 664 060 806
marcin.dworecki@mardom-sp.pl

Sławomir Kulesza - Product Manager  tel.  691 712 477
slawek.kulesza@mardom-sp.pl


DORADCA TECHNICZNY OIKOS

Cezary Sudra tel. 667 997 689
cezary.sudra@mardom-sp.pl


DORADCA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW

Katarzyna Otrembska tel. 606 562 370
katarzyna.otrembska@mardom-sp.pl


Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail: *
Treść wiadomości: *


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych w celu kontaktu ze mną


* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

ZAPYTAJ EKSPERTA

42 678 67 86
728 369 525
728 368 532