PANELE WINYLOWE

MODULEO

SZTUKATERIA

MARDOM DECOR

OIKOS I MARDOM sponsorami materiałów wykończenia wnętrz dla nowej siedziby Łódzkiej Izby Architektów

« Przejdź do listy aktualności

18 września 2015 r. Łódzka Izba Architektów świętowała otwarcie swojej nowej siedziby, która mieści się w zabytkowym budynku dworca tramwajów podmiejskich z 1951 r. przy ulicy Północnej w Łodzi. Obiekt przeszedł gruntowną rewitalizację i został zaadaptowany na przestrzeń biurową oraz konferencyjno-szkoleniową.


Architekci, ceniący sobie oryginalne rozwiązania i najwyższą jakość stosowanych materiałów, zdecydowali się na wykorzystanie we wnętrzu farb dekoracyjnych OIKOS. W centralnej części holu zastosowano efekt spatynowanej blachy miedzianej, który powstał w wyniku współpracy architektów. Jest to autorskie wykończenie, zaprojektowane specjalnie na potrzeby nowej siedziby Łódzkiej Izby Architektonicznej.


Mardom Sp. z o.o. oraz OIKOS uczestniczyli w uroczystym otwarciu, a firmy reprezentowane były przez prezesów i managerów. Wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do inspirujących rozmów z czołowymi, polskimi architektami. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.   • Źródło: www.dzienniklodzki.pl

  • Źródło: www.dzienniklodzki.pl

ZAPYTAJ EKSPERTA

42 678 67 86
728 369 525
728 368 532