PANELE WINYLOWE

MODULEO

SZTUKATERIA

MARDOM DECOR

Nowe kolekcje listew dekoracyjnych Mardom Decor już w sprzedaży!

« Przejdź do listy aktualności

Dla wszystkich tych, którzy traktują wiosnę jako idealny moment na odświeżenie lub zmianę dotychczasowego wnętrza, Mardom Decor przygotował coś specjalnego.

Kolekcja ONE to seria produktów o niespotykanej wielofunkcyjności, zapewniającej szeroki zakres zastosowań. Listwy doskonale sprawdzają się jako element maskujący nierówności powierzchni oraz ukrywający kable internetowe, do systemów HiFi, czy anteny telewizyjne,  co pozwala na praktyczne wykończenie wnętrza, niwelujące wszelkie niedoskonałości.


Produkty przeznaczone są do stosowania z oświetleniem LED, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie optymalnego doświetlenia pomieszczenia, stanowiącego oryginalną alternatywę dla tradycyjnych lamp.


Tworzywo, z którego wykonane są listwy, z łatwością poddaje się zabiegowi malowania, dlatego klient ma możliwość dostosowania koloru listwy do odcienia ścian. Wzornictwo produktów odpowiada nowoczesnym trendom, wyraźnie zrywając ze stylistyką retro. A wszystko to w jakości, która zachwyci najbardziej wymagających klientów.


Nazwa kolekcji to nie tylko nawiązanie do unikalnego kształtu produktów. To także synonim mistrzowskiej oferty, numer jeden w dziedzinie listew dekoracyjnych!

 

ZAPYTAJ EKSPERTA

42 678 67 86
728 369 525
728 368 532