PANELE WINYLOWE

MODULEO

SZTUKATERIA

MARDOM DECOR

Najnowsza kolekcja sztukaterii Mardom Decor „Origami” w konkursie Dobry Design 2015!

« Przejdź do listy aktualności

Listwa podłogowa, listwa sufitowa i rozeta z nowej, designerskiej kolekcji sztukaterii Mardom Decor o nazwie „Origami” będą ubiegać się o wyróżnienie w tegorocznej edycji konkursu Dobry Design 2015, organizowanego przez magazyn Dobrze Mieszkaj oraz portal dobrzemieszkaj.pl.


Celem konkursu jest wyłonienie produktów cechujących się najciekawszymi rozwiązaniami projektowymi, ale także wysoką funkcjonalnością i uniwersalnością. Kolekcja „Origami” doskonale wpisuje się we wszystkie powyższe założenia, będąc odpowiedzią na potrzeby współczesnych, wymagających klientów. Produkty, zaprojektowane z najwyższą dbałością o każdy szczegół, dopasowują się do wnętrz o różnym charakterze. Ponadto, stanowią zarówno urozmaicenie wnętrz stonowanych i klasycznych, jak i uzupełnienie tych nowoczesnych i awangardowych.


„Origami” zostało zaprojektowane przez polską designerkę Bogumiłę Zawadę, specjalizującą się w projektowaniu przemysłowym. Współpraca marki Mardom Decor z młodymi, zdolnymi projektantami jest celowym działaniem, zmierzającym do wprowadzania na rynek świeżej i innowacyjnej oferty produktowej.


Listwa przypodłogowa w rozmiarze 2400 mm x 70 mm, oprócz pełnienia podstawowych funkcji, do których zaliczyć można maskowanie styków ściany i podłogi, a także ukrywanie pęknięć i nierówności ścian, doskonale sprawdza się jako oryginalny element dekoracyjny, nadający wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.


Rozeta o średnicy 500 mm to produkt dekoracyjny, nadający się do montażu zarówno na suficie, jak i na ścianach. Bryła o nowoczesnych kształtach stanowi ozdobę wnętrza, a także element maskujący niedoskonałości powierzchni w pomieszczeniu.


Listwa sufitowa w rozmiarze 2400 mm x 70 mm podobnie jak listwa przypodłogowa, służy do ukrywania wszelkich niedoskonałości ścian, a także sufitu. Jej zastosowanie pozwala na płynne połączenie płaszczyzn, a dodatkowo udekorowanie wnętrza, które zachwyci koneserów dobrego designu.


Zachęcamy do oddawania głosów na elementy z kolekcji Origami na stronie http://www.dobrzemieszkaj.pl/dobry_design/sciany/228_0/


  • Listwa podłogowa QS001

  • Rozeta QR001

  • Listwa sufitowa QA001

ZAPYTAJ EKSPERTA

42 678 67 86
728 369 525
728 368 532