PANELE WINYLOWE

MODULEO

SZTUKATERIA

MARDOM DECOR

Mardom Decor na targach Heimtextil 2016 we Frankfurcie nad Menem

« Przejdź do listy aktualności

Miniony tydzień upłynął pod znakiem innowacyjnego wzornictwa, doskonałej jakości oraz wielu zaskoczeń – w dniach 12-15 stycznia, we Frankfurcie nad Menem miały miejsce jedne z najbardziej prestiżowych targów wnętrzarskich na świecie – Heimtextil 2016.


Na imprezie nie mogło zabraknąć oczywiście marki Mardom Decor. W tym roku udało nam się zaskoczyć wszystkich odwiedzających  wieloma nowościami z zakresu listew oświetleniowych.


Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem przybyłych gości i z całą pewnością nikt nie przeszedł obok niego obojętnie. W codziennej działalności stawiamy na unikatowy design i właśnie tę wartość staraliśmy się przenieść na naszą ekspozycję. Czerń i biel, minimalizm, elegancja,  gra świateł – to właśnie sprawiło, że nasze stoisko było tak chętnie odwiedzane przez gości z całego świata.


Serdecznie dziękujemy naszym stałym klientom, którzy poświęcili czas na odwiedzenie stoiska Mardom Decor. Każde spotkanie z Państwem to dla nas najlepsza okazja do wymiany spostrzeżeń i uwag, a także do poznania Państwa wrażeń i potrzeb, którym będziemy starali się sprostać w tym roku.


Nasza obecność na międzynarodowych targach i odnoszone na nich sukcesy, wpisała się na stałe w harmonogram HeimTextil, dlatego zachęcamy naszych klientów, którym nie udało się spotkać z nami w tym roku, do odwiedzin podczas kolejnej edycji. Do zobaczenia!

ZAPYTAJ EKSPERTA

42 678 67 86
728 369 525
728 368 532