PANELE WINYLOWE

MODULEO

SZTUKATERIA

MARDOM DECOR

Listwa sufitowa z kolekcji Origami Diamentem Designu 2015 w kategorii POTENCJAŁ RYNKOWY!

« Przejdź do listy aktualności

Marka Mardom Decor po raz kolejny udowodniła, że innowacyjne projekty i najwyższa jakość produktów to wartości, które obronią się w każdej sytuacji. Listwa sufitowa QA001 z kolekcji Origami została doceniona w prestiżowym konkursie Diament Designu 2015 otrzymując nagrodę w kategorii POTENCJAŁ RYNKOWY!


Konkurs Diament Designu 2015 organiozwany jest w ramach Międzynarodowych Targów Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz Warsaw Build. Jego celem jest "promowanie i wspieranie polskich projektantów, dobrych pomysłów i rodzimych rozwiązań."


Jury składające się z architektów oraz redaktorów magazynów wnętrzarskich oceniało zgłoszone projekty, przyznając tytuły w kilku kategoriach. Nagroda dla marki Mardom Decor w kategorii "Potencjał rynkowy" jest ogromnym wyróżnieniem, świadczącym o prawidłowych kierunkach rozwoju firmy oraz skutecznym i konsekwentnym realizowaniu celów.


Dążymy do tworzenia produktów atrakcyjnych wizualnie, ale przede wszystkim użytecznych i najlepszych jakościowo, dlatego cieszymy się, że specjaliści z branży ocenili Mardom Decor jako silną markę z potencjałem rozwoju na wielu rynkach.


Serdecznie dziękujemy za zaufanie i przyznany tytuł!ZAPYTAJ EKSPERTA

42 678 67 86
728 369 525
728 368 532