PANELE WINYLOWE

MODULEO

SZTUKATERIA

MARDOM DECOR

Listwa oświetleniowa QL002 triumfuje w konkursie Red Dot Design Award!

« Przejdź do listy aktualności

Rozdano tegoroczne "Oscary Designu" - nagrody w najbardziej prestiżowym konkursie wnętrzarskim Red Dot Design Award. W 2016 roku 41 osobowe jury składające się z ekspertów w dziedzinie designu wybrało największe innowacje wzornicze, kierując się kryterium funkcjonalności, stopnia innowacyjności, jakości oraz walorów ekologicznych. Produktem, który zachwycił jurorów i otrzymał prestiżową „Czerwoną Kropkę” jest listwa oświetleniowa QL002.


Listwa QL002 stanowi odpowiedź na potrzeby wymagających klientów, którzy poszukują kreatywnego i  unikatowego pomysłu na oświetlenie pomieszczenia. Listwa posiada przestrzeń, w której można zainstalować źródło światła i dowolnie aranżować efekt refleksów świetlnych w danym wnętrzu. Produkt jest alternatywą dla tradycyjnych form oświetlenia, będąc doskonałym i efektownym urozmaiceniem wystroju mieszkań. QL002 idealnie sprawdza się do ukrywania nierówności powierzchni, kabli internetowych oraz telewizyjnych, dzięki czemu możliwe jest jednoczesne udekorowanie wnętrza i wyeliminowanie wszelkich niedoskonałości.


QL002 posiada dwie cechy, które stanowią o sukcesie projektu: najwyższa funkcjonalność połączona z atrakcyjnym designem. Na użyteczność produktu składa się zastosowanie najwyższej jakości materiałów, zabezpieczenie tworzywa ekskluzywną powłoką, czy wyprofilowanie listwy w sposób umożliwiający łatwy montaż. Wygląd produktu w zdecydowany sposób zrywa z tradycyjnym kształtem listew dekoracyjnych, umożliwiając dodatkowo montaż dwóch źródeł światła w postaci pasków LED. Funkcja oświetlania pomieszczeń stanowi dodatkowe zastosowanie listwy we wnętrzach.

 

Konkurs Red Dot Design Award, którego historia sięga 1955 roku jest największym i najbardziej prestiżowym konkursem w branży wnętrzarskiej. Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach: Product Design, Communication Design oraz Design Concept. Od blisko 60 lat pożądana przez projektantów "Czerwona Kropka" jest szanowanym międzynarodowym znakiem wyjątkowej jakości w dziedzinie wzornictwa. O renomie konkursu świadczy zwiększająca się każdego roku ilość zgłaszanych produktów. W tegorocznej edycji o tytuł Red Dot Product Design ubiegało się 5200 firm z 57 krajów.  • Zwycięska listwa QL002

ZAPYTAJ EKSPERTA

42 678 67 86
728 369 525
728 368 532